THAJSKÉ MASÁŽE

Potřebujete se uvolnit, doplnit energii, nebo si dopřát čas jen pro sebe? Vyzkoušejte naše procedury, které přinesou vašemu tělu i mysli pocit naprosté harmonie.

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

60 min 1 000 CZK

90 min 1 400 CZK

120 min 1 800 CZK

Světově proslulé tradiční umění léčby je založeno na promačkávání energetických drah v těle, žil i svalových zakončení. Díky této technice dochází k uvolnění stresu či napětí, zlepšení krevního oběhu a očistění těla od toxinů, které se ukládají v unavených a přetěžovaných svalech.

Po dobu thajské masáže je klient oblečen do volného oblečení a leží na tvrdé podložce s tenkou výplní, což terapeutovi umožní práci s jeho klouby a svaly. Tradiční thajská masáž, neboli „nuad phaen boran“  probíhá bez použití olejů.

Masérka se opírá o tělo klienta tak, aby pomocí rukou mohla vyvíjet stálý rytmický tlak. Masáž je z pravidla prováděna na energetických drahách těla. 

Začíná se od chodidel a postupuje se směrem k hlavě. Masérka po celou dobu aplikuje jemné pohyby a zároveň napíná a uvolňuje různé části těla klienta. Masáž je zaměřena na akupresuru energetických drah tak, aby došlo k obnovení toku energie v těle a pocitu harmonie.

Přínosem této jedinečné masáže je zlepšení fyzické i duševní kondice. K fyzickým přínosům se řadí detoxikace imunitního systému, podpora krevního oběhu a celkové omlazení organismu. K duševním přínosům patří očista mysli, snížení hladiny stresu, zbavení úzkostí či zvýšení koncentrace a kreativity.

Pravidelné absolvování thajských masáží dokáže tělu i duši poskytnout vítané osvěžení.

(střední až silný tlak)

Tato masáž vám dopřeje přesně to, co se skrývá v jejím názvu. Jedná se o kombinaci uklidňujících masážních technik, jejichž výsledkem je uvolnění fyzického i duševního napětí. K této masáži se používají dlaně a konečky prstů, kterými se jemně uvolňují svaly, což navozuje pocit tělesné i duševní pohody.

(lehký až střední tlak)

MASÁŽ KLID V DUŠI

  60 min 1 090 CZK
  90 min 1 490 CZK
120 min 1 890 CZK

Masáž představuje kombinaci prastarého léčivého umění thajských a indonéských masážních technik. Soustřeďuje se na tlakové body v celém těle, pomáhá uvolnit svalové napětí a zlepšuje krevní oběh.

(střední až silný tlak)

UKLIDŇUJÍCÍ MASÁŽ

  60 min 1 090CZK

  90 min 1 490 CZK

120 min 1 890 CZK

Masáž se zaměřuje na záda, hlavu, krk a ramena. K stimulaci se používají dlaně, předloktí a lokty. Díky výrazným a silným pohybům pomáhá tato terapeutická masáž uvolňovat stres a unavené svaly.

(střední až silný tlak)

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

  60 min 1 190 CZK

  90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK

 

Tato protahující masáž představuje kombinaci východních a západních technik. Protahování je zaměřeno na snížené napětí, zklidnění bolavých svalů a naprosté uvolnění. Tělo a duše se tak vrací do harmonické rovnováhy.

(střední až silný tlak)

HARMONICKÁ MASÁŽ

  60 min 1 090 CZK

  90 min 1 490 CZK

120 min 1 890 CZK

AROMATICKÝ HORKÝ OLEJ

Masáž aromatickým horkým olejem je speciální thajská masáž, která je skvělá do chladných zimních dnů. Dokáže vaše tělo nejen zahřát ale i revitalizovat. Tato masáž představuje kombinaci starého thajského umění léčby a aromaterapeutické masáže. Teplota oleje podporuje prohřátí svalů a pocit uvolnění. Masáž se zaměřuje na tlakové body v celém těle, tím zlepšuje krevní oběh a působí blahodárně na celé tělo.

  60 min 1 190 CZK

  90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK

 

Při hoření masážních svíček vzniká místo vosku teplý, esenciální olej, který se k masáži používá. Ten je k dispozici v několika vůních - jasmínu, Ylang - Ylang, levandule, sedmi moří nebo květin.

 

Svíčky si vlastnoručně vyrábíme přímo v Touch Spa. Jejich složení obsahuje bambucké máslo a různé oleje - například z hroznových semínek, olivové, jojobové, nebo oleje ze sladkých mandlí. Svíčky mimo jiné obsahují vitaminy, změkčovadla či antioxidanty. Veškeré složky skvěle hydratují a vyživují pokožku.

 

Kombinují se švédskými technikami masáží, které uvolňují všechny důležité body v těle. Kombinace tepla a masáže přináší hlubokou úlevu, zlepšuje krevní oběh a podporuje odvodňování lymfatického systému.

MASÁŽNÍ SVÍČKA

  60 min 1 290 CZK

  90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK

SNOVÁ KRÉMOVÁ MASÁŽ

Masážní krémy jsou skvělé. Díky obsahu přírodních esenciálních olejů mají zklidňující efekt, snižují únavu a napětí ve svalech. Základní krém je specificky určen k tomu, aby po celou dobu masáže zůstával v pokožce a tím umocňoval její účinek. Tento masážní krém během terapie uvolňuje levandulový, citronový, jasmínový a Ylang - Ylang esenciální olej.

Uklidňující masáž se zaměřuje na léčbu a detoxikaci pokožky, které zajišťuje pružnost, hebkost a hydrataci. Složky krému jsou bohaté na vitamin E, lanolín a na látky z lískových jader. Ty obsahují velké množství tříslovin, které mají svíravý účinek a dlouhodobě se používají při terapiích zaměřených na léčbu pokožky. 

  60 min 1 290 CZK

  90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK

OLEJOVÁ MASÁŽ S VITAMINEM E

Vitamin E pomáhá chránit buněčné membrány, které se nacházejí v pokožce. Díky tomu zpomaluje stárnutí kůže. Je také velmi účinným přírodním antioxidantem.

 

Působí jako přírodní konzervant pro tukové fáze. V kosmetice se používá jako aktivní činidlo proti stárnutí pokožky a zánětům. Navíc pomáhá udržovat pružnost a hydrataci pokožky. Olej s vitaminem E je směsí mandlového oleje s jojobovým. 

 

Olejová masáž s vitaminem E je určena především k uvolnění celého těla. Využívají se při ní akupresurní techniky zlepšující krevní oběh a uklidňující smysly.

  60 min 1 290 CZK

  90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK

 

Horké kameny se při masáži používají jako nástroje, které pomáhají prohřát a otevřít energetické dráhy. Masáž jimi představuje styl masážní terapie, při které se kameny nahřáté ve vodě přikládají na svalovou tkáň, která pak lépe přijímá terapeutické procedury. Masáž horkými kameny pomáhá k uvolnění unavených a bolavých svalů, které mnohé z nás trápí dnes a denně.

LÉČIVÉ HORKÉ KAMENY

  60 min 1 390 CZK

  90 min 1 690 CZK

120 min 2 090 CZK

BYLINNÁ AROMATICKÁ MASÁŽ

Při této technice se k masírování určitých partií těla používá bylinná koule, která napomáhá k uvolnění stresu a celkovému zklidnění. Následuje masáž aromatickým olejem zaměřená na obnovení tělesné i duševní rovnováhy, která má tišící účinky. Aplikace tepla podporuje zrychlení krevního oběhu, potlačení bolesti a uvolnění tkání.

  90 min 1 690 CZK
120 min 2 090 CZK

THAJSKÉ BYLINNÉ LÉČIVÉ OBKLADY

Byliny představují nejen základní součást thajské medicíny, ale i součást každodenního života v Thajsku. V rámci thajských léčebných procedur se používají k podpoře energie těla a nastolení rovnováhy.

 

Po celkové masáži zaměřené na tlakové body se na energetické dráhy těla přikládají horké bylinné obklady z plai, listů tamarindu, kurkumy, kůry bergamotu, kafru a citronové trávy. Bylinnými obklady se uvolňují svaly a stimulují se životně důležité orgány.

  90 min 1 690 CZK
120 min 2 090 CZK

 

VÍKENDOVÁ PÁROVÁ MASÁŽ

Přijďte o víkendu na masáž ve dvou. Užijte si společné chvíle se svými blízkými na jedné z našich masáží dle Vašeho výběru v samostatné místnosi, která Vám zajistí dokonalé soukromí.

Poznámka: masáž je možná pouze o víkendu. Doporučejeme si udělat zavčas rezervaci, ať máte jistotu, že pro Vás najdeme volný termín.

60 min 2600 CZK

90 min 3800 CZK

120 min 4800 CZK

ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU

Starobylá orientální masáž se zaměřuje na tlakové body na chodidlech, které jsou propojeny s různými částmi těla. Za pomocí stisku určitých bodů masáž pomáhá utišit bolest po celém těle, snížit stres či napětí a obnovit přirozený tok energie v těle. Většina klientů po thajské masáži nohou potvrzuje její nesporné přínosy. Pravidelná péče o chodidla by se neměla podceňovat, neboť je to jedna z nejvíce namáhaných část těla. Kvalitní thajská masáž zaručuje kromě úlevy nohou relaxační i hojivé účinky na mnoho dalších částí těla. 

 

Ve starém Orientu byla tato spojitost velmi záhy objevena. Masáž nohou tak představovala způsob léčby duše i těla. Již tehdy šlo o celiství přístup, neboť si maséři a terapeuti dobře uvědomovali, že masáž nohou dokáže odbourat stres, podpořit klidný spánek, zlepšit krevní oběh, nebo zvýšit odolnost imunitního systému. Z hlediska duševního zdraví zvyšuje masáž bdělost a podporuje kreativitu.

30 min 500 CZK

60 min 899 CZK

 

Nabízíme speciální masáž pro bolesti zad, která využívá kombinaci švédské masáže a hluboké tkáňové masáže.


Masážní léčba bolesti zad je jednou z nejčastěji doporučených terapií pro osoby

s nízkou bolestí zad. Svalové napětí nebo křeče jsou častou příčinou bolesti zad. Zázvorové oleje používané při masáži pomáhají zmírnit bolesti a ztuhlost a také snižují svalové křeče. Masáž může poskytnout úlevu a také zlepšit flexibilitu. Zaměřujeme se také na uvolňování toxinů a zablokování, které by se mohly shromáždit.

MASÁŽ ZAD

30 min 600 CZK

60 min 1 090 CZK

90 min 1 490 CZK

Kokosový masážní olej je úžasný dárek z přírody pro naši pokožku. Kokosový olej a masáž jsou pro naše kůži i tělo zřetelně důležité.


Během masáže se pokožka otírá olejem a svaly jsou vystaveny mírnému tlaku,
jsou rozrušeny a stimuluje se krevní oběh pod kůží a ve svalech. Tato zvýšená cirkulace přináší do tkání více kyslíku a revitalizují se tkáně, což urychluje hojení
a růst. To také zvyšuje rychlost metabolismu. Navíc olej, který proniká skrz kůži, udržuje pokožku měkkou, hladkou a vlhkou tím, že nedovoluje úniku vlhkosti. Tento olej získaný pod kůží, když reaguje se slunečním světlem, také pomáhá
při tvorbě vitamínu D.

MASÁŽ KOKOSOVÝM OLEJEM

60 min 1 290 CZK

90 min 1 590 CZK

120 min 1 890 CZK